Menu  

Sady na holení

Mühle sada na holení S 091 M108

Pro milovníky kvalitních věcí, které jsou užitné a zároveň lahodí oku zde máme trojdílnou sadu na holení značky Mühle v imitaci želvoviny.

Štětka na holení se štětinami Silvertip, jejíž rukojeť tvoří dva druhy materiálu. Vysoce kvalitní syntetická pryskyřice a výrazné nerezové prvky. Díky svému tvaru skvěle padne do ruky a umožňuje tak pohodlné používání.

Silvertip - štětky ze štětin tohoto typu mají schopnost držet velké množství vody, díky čemuž získáte bohatou pěnu během velmi krátké doby. Jsou vyrobeny z nejvzácnější, nejkvalitnější a nejjemnější jezevčí srsti s dlouhou životností. Tyto štětiny jsou ručně tříděné a vybírané a jejich barva je přirozeně bílá až štříbřitě šedá. Zde platí, že cena odpovídá kvalitě.

Tělo strojku na holení M108 taktéž tvoří vysoce kvalitní syntetická pryskyřice a nerezové prvky. Typ strojku tzv. trojdílný - s rozšroubovatelnou hlavicí - je vhodný pro častější holení.

Moderní design a kvalitní materiál (chromovaná mosaz) jsou předností tohoto stojánku na holicí štětku a strojek, jehož hmotnost zajistí dokonalou stabilitu.

Vyrobeno v Německu.


Značka: Mühle

Dostupnost: není skladem

Cena je včetně DPH
3 729,-
Zkušenosti s produktem

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení