Menu  

Styling a péče

Layrite Superhold pomáda na vlasy 120 g

Superpevná pomáda rozpustná ve vodě. Tímhle se může pochlubit americká pomáda Layrite Super Hold. Její vůně vám bude připomínat vanilkové sušenky.

Použití: Naberte prsty pomádu a rozetřete jí v dlaních tak, aby se zahřála. Poté aplikujte do vlasů a upravte hřebenem. Pro silnější zpevnění použijte fén.

Obsah 120 g. Vyrobeno v USA.

Vzorek k zakoupení zde.

Značka: Layrite

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
459,-
- +
Zkušenosti s produktem
Filip
13.04.15
KFC mezi water-based pomádami. Při správném použití s její pomocí vytvoříte libovolný účes, vlasy bez problému narovná. Ani zde se ale nevyhnete ztvrdnutí, stejně jako u většiny pomád na vodní bázi, nicméně subjektivně o něco méně než Suavecito Firme Hold. Schne o něco pomaleji než Suavecito Firme Hold, takže máte na vytvoření požadovaného účesu více času.

Vůně je dle mého názoru slabší stránkou pomády, voní skutečně jako vanilkové sušenky, ovšem chemicky opracované :-) Nicméně vůně zanedlouho odejde a po zbytek dne je nepostřehnutelná (alespoň v mém případě, na internetu jsou i tací, kteří tvrdí opak).

Tato pomáda bývá asi nejčastěji srovnávána se Suavecito Firme Hold. Pro mě je v tomto souboji vítězem Layrite, a to i přes vůni. Podle mě má lepší fixaci, o něco příjemněji se vymývá (Suavecito zanechá po vymytí vlasy trochu vysušené) a snáze se aplikuje.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení