Menu  

Holicí strojky

Holicí strojek Vie-Long 10000R

Kovový holicí strojek s uzavřenou hlavicí s lesklou povrchovou úpravou. Ideální pro ty, kteří začínají s holením žiletkami.

  • kompatibilní s jakýmikoliv žiletkami
  • vhodný pro častější holení
  • oholení zvládne i začátečník
  • oblíbený také u žen na holení nohou
  • minimalizace odpadu oproti plastovým "holítkům"


Délka strojku 93 mm. Vyrobeno v Indii.


Značka: Vie-Long

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
319,-
- +
Zkušenosti s produktem
David
30.05.21
První oholení s tímto strojkem nedopadlo úplně dobře a pořezal jsem se víc než obvykle. Rozhodl jsem se tedy pro srovnávací test, kdy jsem si polovinu hlavy oholil tímto holicím strojkem a druhou polovinu ještě výrazně levnějším holicím strojkem Lord. Použil jsem žiletky Feathers, olej na holení Bluebeards revenge a pěnu na holení Gilette. Abych neznevýhodnil tento holicí strojek, holil jsem si s ním tu pro mou ruku vhodnější stranu hlavy (ano, holím si i vlasy). Výsledek dopadl bohužel tak jako při prvním holení. Ačkoliv jsem se hodně snažil, tak množství pořezání nebo drobných ranek zjistitelných až pálením po ošetření kamencem bylo výrazně větší než na straně hlavy, kterou jsem holil strojkem Lord. Mám za to, že je to způsobeno nedostatečným ohnutím žiletky ve strojku kvůli špatnému tvaru holicí hlavice nebo nějakým podobným nedostatkem jako je příliš velká mezera mezi žiletkou a spodní částí strojku.

Co se týká zpracování strojku, je přece jenom lepší než zmíněný Lord. Rukojeť je vyrobena z těžšího lesklého kovu, hlavice je bohužel vylisovaná z plechu, což působí poněkud lacině.

Ivopor
16.05.19
Mohu doporučit. V rámci mých snah o low waste domácnost jsem chtěl vyměnit Gillette Fusion za strojek na klasické žiletky, ale zároveň moc neutratit, kdyby mi nový způsob holení nevyhovoval. Volba nakonec padla na Vie-Long (i když např. strojky Lord jsou ještě levnější). Strojek holí výborně, žiletky do něj přesně zapadnou a kovový design je nádherný. Pro začátečníka ideální.

SSB
24.04.19
Strojek je levnější než ostatní strojky. Holí se s ním dobře

Braun
14.01.19
Za tyto peníze perfektní a příjemný strojek pro každého, kdo si chce holení s klasickým strojkem otestovat, mám ho hrozně rád a často po něm šáhnu i přesto, že mám již sbírku značně rozsáhlejší :D

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení