Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Holicí strojky

Holicí strojek Rockwell 6S Matt Chrome

Žiletkový holicí strojek kanadské firmy Rockwell Razors, který je vyjímečný svým zpracováním. Díky patentované úpravě , kde každá hlavice má dvě odlišné mezery lze přizpůsobit holení podle délky vousů.

Poloha 1: vhodná pro holení velmi citlivé pleti a také pro holení citlivých partií těla

Poloha 2: vhodná pro holení citlivé pokožky a také pro holení těla.

Poloha 3: vhodná pro holení normální pleti, 1-3 denní vousů a také pro holení hlavy.

Poloha 4: vhodná pro holení hrubší pleti, 3-5 denní vousů a delšího strniště

Poloha 5: vhodná pro holení hrubé pleti, tvrdších vousů, 5-7 denní vousů a kratšího plnovousu.

Poloha 6: vhodná pro holení hrubé pleti, tvrdých vousů, více jak týdenních vousů a plnovousu.

Strojek je vyrobený z nerezové oceli.

Součástí luxusního vyztuženého boxu je rukojeť, tři hlavice a krabička 5 kusů žiletek Rockwell.

Hmotnost 97 g. Délka 92 mm.

Vyrobeno v USA.

Značka: Rockwell

Dostupnost: není skladem

Cena je včetně DPH
2 489,-
Zkušenosti s produktem
Honza V.
24.04.22
Zatím nejlepší strojek co jsem měl. Moje první holení (včetně hlavy) na stupeň 6 a ani kapka krve. Což se o levných plastových holítkách z Kaufáče říct nedá. Než utrácet za strojky typu Gillette Mach 20 radši koupit pořádný strojek na klasické žiletky.

Kris
13.02.19
Po dvou měsících používání (na střídačku ženské a pánské holení) - super! Ozkoušeny polohy 1 až 5, na šestku nebyla příležitost. Byla to první volba po vícebřitých žiletkách z drogérie (pánské gilette, dámské co nejlevnější nebo s výměnnými zvlhčujícími hlavicemi...). Při holení nohou (poloha 1, 2 a 3) jsem se nikdy neřízla a to ani okolo kolen a kotníků. Při holení tváří muž párkrát ano, ale méně než s předchozími vícebřity. Kůže obou partií je v lepším stavu - má není vysušená a neobjevuje se vyrážka, což byl dříve neustálý problém, mužova je zas klidnější a méně rudá (kombinujeme s Proraso na citlivou kůži). Navíc strojek dobře drží. Z holení má člověk příjemný pocit, z povinnosti se konečně stala odměna a chvilka klidu pro sebe :-) Btw poloha 1 je fakt extrémně jemná - seřízne tak půl až jeden milimetr - ideální na doholení večer/1 den poté, když už člověk má pocit, že by mohly být chlupy/vousy vidět...

Milan T.
03.05.18
Zatím nejkvalitnější holící strojek, co jsem kdy měl (a že jsem jich měl). Systém výběru několika hlav dle požadovaného komfortu holení je prostě geniální. Strojek je bytelný, z počátku pocitově trošku těžší, ale je to jen o zvyku. Samotné holení je excelentní, technologické zpracování strojku hodnotím jako příkladné. Při řádné péči o tento strojek máte parťáka na holení po celý zbytek života.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení