Menu  

Holicí strojky

Holicí strojek RazoRock SLOC - Bulldog

Holicí strojek s hřebenovou hlavicí (ideální na holení delších nebo tvrdých vousů) se systéme SLOC. Což je zkratka pro Self Lubricating Open Comb (samomazací otevřený hřeben). Byl inspirován starším holicím strojkem Grand Shave King vyráběným již ve 40. letech minulého století.

Tím čím se odlišuje od ostatních hřebenových holicích strojků z naši nabídky je přidaná další řada zoubků na horní liště hlavice. Ty mají za úkol zachytávat vodu při opláchování strojku při holení a proto můžete holit jedno místo i vícekrát bez pěny. Snižuje se tak pravděpodobnost podráždění při přeholování.

Hlavice je vyrobena z pochromované slitiny zinku. Rukojeť Bulldog je z leštěné nerezové oceli. Samozřejmě je kompatibilní s klasickými žiletkami.

Hmotnost 97 g, délka 97 mm.

Vyrobeno v Kanadě.


Značka: RazoRock

Dostupnost: není skladem

Cena je včetně DPH
599,-
Zkušenosti s produktem
Pavel
22.04.20
Dlouho jsem používal plastový strojek za 100 Kč. To se s tímto poctivým kusem krásy nedá srovnat. Jiná dimenze holení. První použití na týdenním strništi (Nemám tak tvrdé vousy) a naprostá pecka. Krásně oholeno bez podráždění krku se kterým jsem měl vždy problémy. Žiletka Big Ben. Později holení obden a též skvělé. Žiletka zelená Derby. Většinou se ale holím 2x až 3x do týdne. Hlavu u toho strojku bych označil za příjemný univerzál pro krátký i dlouhý vous. Nechápu, že jsem tak dlouhou dobu zůstával u plastového strojku nevalné kvality. RazoRock SLOC rozhodně doporučuji všem aspoň vyzkoušet!!

Pavel H
30.09.19
Excelentní strojek. Vypadá luxusně už vzhledově. Je relativně těžký, což mi velice vyhovuje. Výborně se drží, holí bezvadně, oholil jsem se s ním lépe, než se strojkem s uzavřenou hlavicí. Bez podráždění. Zoubky na horní liště opravdu plní funkci zadržování vody při oplachování, a jedno místo se krásně holí vícekrát. Rozhodně doporučuji.

Petr Kobližka
24.06.19
Holil jsem se machem turbo, m3powe, fusion výsledek na moje hodně tvrdé vousy nepřesvědčivý. Pak sem si koupil philips vrchonou řadu elektrický holící strojek za více jak 5000 Kč a vůbec neholil největší zklamání musel jsem ho vyreklamovat, kde jsem jim přímo na obchodě ukázal, že mě to vůbec neoholí prý se jim to ještě nestalo.... Tak jsem hledal co by teda holilo a musím říct, že jsem s tímto strojkem konečně našel, co jsem potřeboval. Naši dědové věděli čím se holit...

Frigo
18.06.19
Precizní výrobek precizní oholení. Strojek velmi dobře klouže nedráždí pokožku a holí do hladka.

petr hrbáček
27.03.19
Dokonalé oholení a to i při menším množství krému. Váha tak akorát a skvěle se drží, neklouže. Jednoduché oplachování.
Prostě jsem spokojen a mohu doporučit.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení