Z důvodu nouzového stavu je prodejna na Olomoucké ulici v Brně až do odvolání uzavřena. Online objednávky nadále vyřizujeme.
Menu  

Holicí strojky

Holicí strojek Mühle R41

Holicí strojek na žiletky s chromovanou rukojetí německé značky Mühle. Oproti modelu R89 má strojek odkrytý hřeben a holení s ním je tak více intenzivnější. Při holení by se však neměl vydávat žádný tlak na strojek. Strojek obzvláště ocení muži s tvrdšími vousy nebo pánové co se holí jednou týdně.

Balení obsahuje i testovací žiletku Mühle.

Pro majitele citlivé pokožky: ruce pryč od tohoto strojku! Doporučujeme Vám méně agresivnější verzi R89.

  • kvalitní zpracování
  • kompatibilní s jakýmikoliv žiletkami
  • vhodný pro méně časté holení
  • minimalizace odpadu oproti plastovým „holítkům"

Balení obsahuje jednu testovací žiletku značky Mühle.

Délka strojku 94 mm. Hmotnost 64 g. Typ strojku tzv. trojdílný (s rozšroubovatelnou hlavicí).

Vyrobeno v Německu.

Nemůžete se rozhodnout který strojek pořídit? Můžete to vyřešit pořízením samotné hlavice R89. Závity jsou kompatibilní.


Značka: Mühle

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
799,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel Krajíček
14.12.20
Tak pro nás trochu starší co pamatujeme ta komunistická holítka, ta byla ostrá a s těmi se dalo často pořezat, ale holila skvělé. Tak toto je něco podobného, akorát v lepším balení. Mám tvrdé vousy a s předchozím holítkem jsem musel na dvakrát a nyní s tímto to dám najednou. Holí skvělé, ale musí se trochu opatrněji.

Pavel H
25.06.20
Vyzkoušel jsem několik strojků a tento zajistí opravdu to nejlepší oholení. Také je ale samozřejmě ze všech nejvíce agresivní. Opravdu to chce při holení na strojek vůbec netlačit a nechat ho klouzat po tváři vlastní tíhou. A rozhodně se nesmí při holení s ním chvátat. Jinak dílenské zpracování je perfektní. Nejlépe se mi v něm osvědčila žiletka Perma Sharp.

Filip
09.01.19
Můj první strojek na klasické žiletky. Mám tvrdé vousy a tak jsem šel do agresivnějšího modelu. Dokoupil jsem si i hlavici R89, ale musím říct, že R41 holí líp. Je ale víc vybíravý na žiletky - zatím, se mi jako nejlepší jeví Feather, Perma Sharp, Gillette 7 o'clock SharpEdge. Třeba takový vychvalovaný Polsilver Super Iridium ve strojku nijak nezazářil.

Peter
28.08.18
Vyborný strojek, ale je potreba už mať trochu cviku. Ako je spomenuté v popise, doporučujem na dvrdé vousy alebo na holenie raz max dva krát týždenne. Na každodenné holenie tu je R89, poprípade iné.

Jenda
15.07.18
V mém případě žádné podráždění a holí ještě o chlup líp jako R89. Doporučuji!

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení