Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Holicí strojky

Holicí strojek Mühle R41

Holicí strojek na žiletky s chromovanou rukojetí německé značky Mühle. Oproti modelu R89 má strojek odkrytý hřeben a holení s ním je tak více intenzivnější. Při holení by se však neměl vydávat žádný tlak na strojek. Strojek obzvláště ocení muži s tvrdšími vousy nebo pánové co se holí jednou týdně.

Balení obsahuje i testovací žiletku Mühle.

Pro majitele citlivé pokožky: ruce pryč od tohoto strojku! Doporučujeme Vám méně agresivnější verzi R89.

  • kvalitní zpracování
  • kompatibilní s jakýmikoliv žiletkami
  • vhodný pro méně časté holení
  • minimalizace odpadu oproti plastovým „holítkům"

Balení obsahuje jednu testovací žiletku značky Mühle.

Délka strojku 94 mm. Hmotnost 64 g. Typ strojku tzv. trojdílný (s rozšroubovatelnou hlavicí).

Vyrobeno v Německu.

Nemůžete se rozhodnout který strojek pořídit? Můžete to vyřešit pořízením samotné hlavice R89. Závity jsou kompatibilní.


Značka: Mühle

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
799,-
- +
Zkušenosti s produktem
Brasseur
09.02.22
Otřesný šmejd, Žiletka v něm sedí křivě, je tam velká vůle a je nutné j pracně srovnávat. Strojek velmi špatně holí - není agresivní ve smyslu výkonu, nýbrž pouze ve smyslu extrémně silného tahání a nepříjemného pocitu. Je vyrobený z mizerného materiálu - levný pochromovaný kov, který nic nevydrží. Se špičkovými holicími nástroji typu Edwin Jagger se to vůbec nedá srovnávat. Výrobky bývalého nacistického Německa nebrat.

Jeník
22.01.22
V kombinaci s hodně dobrou žiletkou je i častější holení bezvadné . Samozřejmostí je nespěchat, mít jistou ruku a netlačit.!.!

Blaine Mono
31.07.21
Mám jej už řadu let. Je to nejagresivnější strojek, který mám ve sbírce. Ten pocit, když ostří jede přímo po tváři je potřeba zažít, ale každému nemusí vyhovovat. Taky je potřeba mít jistou ruku. Těm, kteří mají pro strach uděláno, doporučuji.

Pavel Krajíček
14.12.20
Tak pro nás trochu starší co pamatujeme ta komunistická holítka, ta byla ostrá a s těmi se dalo často pořezat, ale holila skvělé. Tak toto je něco podobného, akorát v lepším balení. Mám tvrdé vousy a s předchozím holítkem jsem musel na dvakrát a nyní s tímto to dám najednou. Holí skvělé, ale musí se trochu opatrněji.

Pavel H
25.06.20
Vyzkoušel jsem několik strojků a tento zajistí opravdu to nejlepší oholení. Také je ale samozřejmě ze všech nejvíce agresivní. Opravdu to chce při holení na strojek vůbec netlačit a nechat ho klouzat po tváři vlastní tíhou. A rozhodně se nesmí při holení s ním chvátat. Jinak dílenské zpracování je perfektní. Nejlépe se mi v něm osvědčila žiletka Perma Sharp.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení