Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Holicí strojky

Holicí strojek Mühle R41 Grande

Holicí strojek na žiletky s robustní chromovanou rukojetí od firmy Mühle. Oproti modelu R89 Grande má strojek odkrytý hřeben a holení s ním je tak více intenzivnější. Při holení by se však neměl vydávat žádný tlak na strojek. Strojek obzvláště ocení muži s tvrdšími vousy.


  • kvalitní zpracování
  • kompatibilní s jakýmikoliv žiletkami
  • vhodný pro méně časté holení
  • minimalizace odpadu oproti plastovým "holítkům"Balení obsahuje i vzorek žiletky Mühle.

Délka strojku 10,5 cm. Hmotnost 80 g. Typ strojku tzv. trojdílný (s rozšroubovatelnou hlavicí).

Vyrobeno v Německu.

Nemůžete se rozhodnout který strojek pořídit? Můžete to vyřešit pořízením samotné hlavice R89. Závity jsou kompatibilní.


Značka: Mühle

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
1 049,-
- +
Zkušenosti s produktem
Katka
09.11.19
Bezva funkční, krásná a kvalitně zpracovaná věcička, opravdu nechápu proč jsem se tak dlouho odhodlávala a bála že se pořežu. Tohle holítko je ta nejlepší věc na holení ikdyž reklamy v nás vybudovaly dojem že to tak není. Už žádné předražené hlavice, už žádný další zbytečný plastový odpad. A v neposlední řadě žádné už při vybalení tupé tisícibřité žiletky, které se ucpávají a ještě jsou zvlhčující pásky napuštěny sajrajty. Určitě soporučuji koupit krytku čepele pro případ cestování nebo i uchovávání. Chce to jen trochu cviku a nohy jsou hladké jako nikdy. Jsem ráda že jsem si koupila verzi Grande na nohy je delší rukojeť taková praktičtější :)

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení