Menu  

Holicí strojky

Holicí strojek Merkur 37C

Pochromovaný kovový holicí strojek na klasické žiletky od německé firmy Merkur Solingen. Záměrně zakřivená hlavice žiletku více zafixuje a ostří žiletky nechá více vykouknout. Tím je strojek více agresivní a je tak vhodný pro holení tvrdých a velmi tvrdých vousů. Texturovaná rukojeť umožní bezpečnější držení strojku.

Balení obsahuje jednu testovací žiletku značky Merkur.

Délka strojku 83 mm. Hmotnost 78 g. Typ strojku tzv. dvoudílný (s odšroubovatelným vrchním dílem hlavice).

Vyrobeno v Německu.

  • kompatibilní s jakýmikoliv žiletkami
  • vhodný pro častější holení
  • oholení zvládne i začátečník
  • oblíbený také u žen na holení nohou
  • minimalizace odpadu oproti plastovým "holítkům"


Značka: Merkur

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
879,-
- +
Zkušenosti s produktem
Kuba
14.12.21
Já jsem nadšen. První strojek, se kterým nemám žádné podráždění. Vousy na krku mám tvrdé, točí se mi ve spirálách (směr růstu, ne kudrnaté) a jsou přilehlé ke kůži, takže dosud vždy jsem měl tato místa špatně oholená, a ke všemu hodně podrážděná. S Merkurem 37c ne. :) Ostatní strojky asi prodám.

Blaine Mono
31.07.21
Strojek je jemný, díky zkroucení žiletka vydrží mnohem déle než ve standardním strojku a i tupější žiletky, jako třeba Derby, se zdají být ostřejší. Hlavice je větší, hůř se s ní manévruje pod nosem a nejdou na ni nasadit klasické plastové cestovní kryty. Ačkoliv je Merkur 37C často považován za agresivnější strojek, já tento názor nesdílím. Tím jak je ostrý a jemný zároveň, stačí k hladkému oholení méně tahů a to znamená menší podráždění. Doporučil bych i pro citlivější pleť.

David
25.05.20
Mám tvrdé vousy a se strojkem jsem byl spokojen. Bohužel cca po dvou letech se úplně rozsypal závit a strojek jsem vyhodil.

Mabo
05.02.20
Příjemné oholení, bez pořezání.

Cibalko
01.09.19
Mám veľmi tvrdé fúzy a skúšal som už kadejaké moderné holítka s x čepeľami, elektrické holiace strojčeky, britvu...
Toto je pre mňa top - strojček holí perfektne s akoukoľvek žiletkou, do fúzov ide ako do masla. Veľmi príjemné, dokonale hladké oholenie bez podráždenia.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení