Menu  

Holicí strojky

Holicí strojek Merkur 34C

Pochromovaný kovový holicí strojek na klasické žiletky od firmy Merkur Solingen. Méně agresivní hlavice je vhodná pro častější holení. Texturovaná rukojeť umožní bezpečnější držení strojku.

Balení obsahuje jednu testovací žiletku značky Merkur.

Délka strojku 83 mm. Hmotnost 76 g. Typ strojku tzv. dvoudilný (s odnimatelnou horní částí hlavice).

Vyrobeno v Německu.


  • kompatibilní s jakýmikoliv žiletkami
  • vhodný pro častější holení
  • oholení zvládne i začátečník
  • oblíbený také u žen na holení nohou
  • minimalizace odpadu oproti plastovým "holítkům"


Značka: Merkur

Dostupnost: není skladem

Cena je včetně DPH
879,-
Zkušenosti s produktem
Blaine Mono
30.07.21
Legendární strojek, který by neměl chybět ve sbírce žádného fanouška. Dlouhou dobu to byl jeden z mých nejoblíbenějších strojků, oholí dobře téměř se vším, co do něj dáte. Je to jeden z mých cestovních holících strojků. Na cestách, kde je jiná voda, jinak pění krém, vždy poskytne bezpečné oholení. Kdo neví s čím začít, tohle je jasná volba. Navíc tady na upravse.cz je dobrá cena a příjemná obsluha.

Honza
26.04.20
Pro mne opravdu nej holící strojek. Holím se s ním každý druhý den, téměř každá čepelka v něm dělá svou práci na výbornou. Je to klasika někdy od roku 1932 a co je potřeba více vymýšlet. Sedí mi právě to, že je menší, má výborné rozložení váhy, výborně se mi s ním upravují kontury kolem bradky, neklouže, krásný dvojdílný, jednoduchý na údržbu. Občas je potřeba vycentrovat čepelku ale je na to jednoduchý fígl a není potřeba to ani sledovat okem. Mám holících strojků více ale tento používám nejčastěji, většinou po týdnu holení s jiným se k 34c vracím. Nevadí mi jeho malé nedostatky, pozitiva rozhodně převládají a hlavně ekologie a to i k vzhledem dostupnosti, kdy se strojek nevozí z druhého konce světa.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení