Menu  

Holicí strojky

Holicí strojek Lord Premium LP.1822L

Základní kovový strojek na žiletky.

Délka strojku 109 mm. Hmotnost 43 g. Typ strojku tzv. trojdílný (s rozšroubovatelnou hlavicí).

Vyrobeno v Egyptě.


Značka: Lord

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
149,-
- +
Zkušenosti s produktem
Petr
28.12.20
Jedná se o lehčí holící strojek. Rukojeť je soustružený hliník, hlavice zinkový odlitek. V závitu je velká vůle, provedení odpovídá cenové kategorii. Je to hodně agresívní strojek. Chce to lehkou ruku, jinak bere vše co trčí :-) . Strojek splňuje to k čemu je určený. Kdo si není jistý zda ho holení bagrem bude bavit, má možnost za levný peníz to vyzkoušet.

Barber
25.12.20
Je to super strojek, mám sním velké zkušenosti, jako začátečník jsem na něm začínal, ale nevím proč by měl za něj platit necelých 150 korun, když na heurece ho mužů mít od 58 korun.?

Martin
09.10.20
Nejlepší holící strojek na žiletky, která jsem doposud měl. Jednoduchý, levný a s hezkým designem. Zatím jsem se vůbec nepořezal. Doporučuji.

KIKLOP
29.06.20
Chtěl jsem si vyzkoušet, jaké je to, holit se s klasickým strojkem. Zakoupil jsem proto tenhle a rozhodně nelituju. Oholení hladké a přesné. Strojek dobře padne do ruky a je vyvážený. Cena k poměru kvality je vyvážená a vhodná pro ty, kteří si nejsou koupí jisti a chtějí si nejdřív jen vyzkoušet klasický strojek.
Nejlépe mi sednul v kombinaci s žiletkami Voskhod Teflon Coated.

XXX
19.08.19
Na to ze to ma byt jemny strojek tak ten muj musi asi byt z jine serie nebot je hooodne agresivni,vic jak merkur futur. Oholeni je ale naprosto fantasticke protoze bere vousy na prvni dobrou.To jsem chtel kupovat fatipa ale zatim s nakupem pockam protoze lord je pecka. Akorat me mrzi ze zavit uvnitr rucky je praskly,zatim to drzi pohromade,uvidime co to casem udela.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení