Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Holicí strojky

Holicí strojek Fatip Grande 42105

Legendární italský holicí strojek na žiletky s otevřeným hřebenem. Díky odkrytější žiletce a menšímu prohnutí žiletky je spíše vhodný pro pokročilejší uživatele. Má skvělé vyvážení, perfektní přilnavost rukojeti a leštěnou niklovou hlavici. Strojek je vhodný pro holení delších vousů nebo pro vyznavače velmi hladkého oholení.

Oproti verzi Piccolo má robustnější dutou rukojeť.

Délka strojku 85 mm. Váha 65 g. Vyrobeno v Itálii.

Značka: Fatip

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
529,-
- +
Zkušenosti s produktem
Jirka Vrba
26.06.19
Nebojte se té hlavy vypadá agresivné ale holí bez podráždění a skvěle. S žiletkama Perma sharp naprosto vynikající. holím se žiletkama od roku 1985.

Ladislav Martinec
16.12.14
Zakoupeno začátkem prosince 2014, popis typu Grande opravdu nelže, lepší oholení jsem skutečně nikdy nezažil, škoda, že mi vousy rostou tak pomalu :) Už když strojek vezmete do ruky, cítíte příjemnou hmotnost, celkový vzhled je vynikající. Zamrzí jen dílenské zpracovnání, na horním dílu, který překrývá žiletku je asi 5 mm, půlkruhová rýha, která vznikla při výrobním procesu natavování šroubení. I když to není ten nejvíc top model v nabídce, přesto to trošku zkazilo jinak naprosto vynikající pocit z typu Fatip Grande. Vzhled 5 hvězd, funkce 5 hvězd, dílenské zpracování 3 hvězdy, zabalení, dodání a spolupráce upravse.cz 5 hvězd, vynikající, doporučuji a těším se na další nákupy.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení