Menu  

Břitvy a shavetty

Holicí shavetta Sedef

Jednoduchá holicí shavetta na klasiceké půlené žiletky. Hojně používaná v tureckých holičstvích. Ideální pro ty, co se chtějí naučit holení břitvou.

Návod na vsunutí žiletek zde.

Délka čepele 13 cm.

Délka rukojeti 13 cm.

Vyrobeno v Turecku. Různé barvy rukojetí.

Značka: Sedef

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
89,-
- +
Zkušenosti s produktem
Kuba
14.12.21
Moje první shavetta, žiletky nandávat se musí člověk naučit, ale jde to v pohodě bez pořezání, po rozpůlení dvojstranné klasické žiletky je třeba nůžkama ustřihnout její rohy, aby šla do shavetty dát rovně. Jinak se se shavettou holí skvěle a divím se, jak je dobrá, za tu cenu. Z toho, co jsem se dočetl tuto levnou shavettu Sedef používá plno profi barberů a zvláště tureckých. Doporučuji pro inspiraci si v youtube vyhledat například: "barber turko"

Danca
15.01.21
Je to moc dobrý

David holicstvi
04.12.20
Top

David Holičství
04.12.20
Nejlepší shavetta , před tím jsem mel 20 x dražší a z daleka nebyla takhle dobrá

Braun
14.01.19
Jen v rychlosti, vzhledem k minimální ceně :D, pokud by někdo byl uveden v omyl jako já a předpokládal, že žiletkový systém je výsuvný jako u shavetty focus a nebo parker, tak není, je to jen plech okolo plechu s retencí, žiletka se tam musí doslova natlačit a to nejde popravdě ani udělat rovně. jinak vzhledem k ceně ok, ale raději si kupte Focus. osobně mám Focus, parker, bluebeards, tuhle a i par dalších bezejmených a jednoznačně pokud shavetta tak nejlepší je ta focus.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení