Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Mýdla a krémy na holení

Haslinger Schafmilch mýdlo na holení 60 g

Kvalitní mýdlo na holení s ovčím mlékem a lanolinem s osvěžující a čistou vůní, arašídovým olejem (vhodný i pro suchou pokožku či pokožku s ekzémem) a glycerinem, který hydratuje.

Haslinger je vyhlášenou společností z Vídně, která vznikla roku 1890. Jejich mýdla jsou známá vynikající kvalitou, hustou a krémovou pěnou, která usnadňuje klouzání čepele po tváří a dlouhou výdrží mýdel (až 6 měsíců).

Použití: Mýdlo vložte do misky a za pomoci štětky na holení namočené v teplé vodě vytvořte krouživými pohyby bohatou pěnu. Poté naneste na tvář.

Obsah 60 g. Vyrobeno v Rakousku.

Značka: Haslinger

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
169,-
- +
Zkušenosti s produktem
Pavel H
17.10.19
Naprosto vynikající produkt, zatím nejlepší tuhé mýdlo, které jsem vyzkoušel. Pěna se našlehá prakticky okamžitě, po několika hodně málo přejetích štětkou (použil jsem štětku Proraso). Pěna je hustá, krémová, velmi kvalitní, zajišťuje perfektní skluz strojku. Nezasychá, neopadává, což není samozřejmostí i u mnohem dražších mýdel. Holení je tak velice příjemné. Mýdlo určitě kvalitou předčí dražší mýdla mnohem známějších značek. Sice je ho jen 60 g, ale k jednomu holení je ho potřeba opravdu málo, vydrží tedy hodně dlouho. Rozhodně doporučuji!

JJJ
04.12.18
Paradni klouzavost! Husta pena, prijemna vune. DOPORUCUJI VSEM

Pavel
17.10.16
Po vyzkoušení tohoto mýdla musím říci že naprostá BOMBA skvělé mýdlo pěna super vůně mírná nevýrazná ale pocit po oholení je super,,,, doporučuji :)

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení