Menu  

Mýdla a krémy na holení

Haslinger Sandelholz mýdlo na holení 60 g

Kvalitní mýdlo na holení se santalovým dřevem, které má uklidňující účinky, arašídovým olejem (vhodný pro suchou pokožku či pokožku s ekzémem) a glycerinem, který hydratuje.

Haslinger je vyhlášenou společností z Vídně, která vznikla roku 1890. Jejich mýdla jsou známá vynikající kvalitou, hustou a krémovou pěnou, která usnadňuje klouzání čepele po tváří a dlouhou výdrží mýdel (až 6 měsíců).

Použití: Mýdlo vložte do misky a za pomoci štětky na holení namočené v teplé vodě vytvořte krouživými pohyby bohatou pěnu. Poté naneste na tvář.

Obsah 60 g. Vyrobeno v Rakousku.

Značka: Haslinger

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
169,-
- +
Zkušenosti s produktem
Slovak Boy
22.01.19
Vynikajúce mydlo s bohatou hustou penou, vôňa je veľmi, veľmi jemná, skoro neutrálna. Pôsobí lacno a nanápadne. Ale tá pena je úžasná. Asi najlepšie tuhé mydlo zatiaľ. Arko mydlo sa až príliš veľmi napení, Heslinger ostáva krémový a klzký, ale je to stále hustá pevná a bohatá pena.

Braun
14.01.19
Bohužel jsem netestoval přímo toto, ale jiné od této značky, které zde už bohužel není k dispozici, přesto hodnotím jako nejlepší tvrdé mýdlo na holení, které jsem kdy měl tu možnost užívat a taky jediné, které jsem vypotřeboval až do úplného konce. Rozhodně si ho zakupte.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení