Menu  

HOLENÍ

Geo F. Trumper Coral Skin Food balzám před a po holení 100 ml

Výživné tonikum s mírně chladivým efektem a vůní růží, které lze použí před i po holení. Určené je ke zklidnění a zvláčnění pokožky. Při použití před holením změkčuje vousy a glycerin napomáhá snadnému klouzání čepele po tváři. Snadno se vstřebává do pokožky, nezanechává jí mastnou a neucpává póry.

Tip: balzám se poměrně rychle vstřebává. Pro jeho aktivaci, před nanensením pěny, jej lehce navlhčete vodou.

Objem 100 ml. Vyrobeno v Anglii.

Značka: Geo F. Trumper

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
529,-
- +
Zkušenosti s produktem
UpravSe
07.09.20
Produkt je skutečně vhodný jak po holení, tak i před holením. Výrobce tento fakt uvádí i na svých oficiálních stránkách. Bohužel, na obalu ne.

Pavel H
03.09.20
Musím ještě doplnit svoji předchozí recenzi. Podle výrobce se jedná o balzám po holení, nikoli před holením i po holení. Na oblalu je napsáno "after shaving" a nikoli "pre shaving". Prodejce Upravse tedy má chybu v popisu a nepřesně informuje o účelu produktu.
Na základě této skutečnosti se jedná o solidní výrobek.

Pavel H
07.09.19
Tento balzám mě zklamal. Na tváři se velice rychle vstřebává, takže k snadnějšímu oholení (klouzání strojku po tváři) nepřispívá. Než našlehám krém na holení, tak je tvář suchá. Osobně mi ani moc nevoní, cítím v balzámu něco, co nemá s růžemi nic společného. Tak mi nevyhovuje ani po holení. Od tak věhlasného výrobce jsem čekal něco úplně jiného.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení