Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Péče po holení

Edwin Jagger Sandalwood balzám po holení 100 ml

Balzám po holení s klasickou vůní santalového dřeva vyrobený z 99% přírodních surovin bez obsahu parabenů. Šetrně pečuje o Vaši pokožku po holení, kterou zklidňuje a zanechává jí jemnou a hydratovanou.

Značka Edwin Jagger, sídlící v anglickém Sheffieldu, patří k nejlepším světovým výrobcům doplňků pro mokré holení. Své výrobky vytváří za pomocí moderních výrobních procesů s pečlivě vybíraných materiálů, jenž jsou charakterizovány absolutní dokonalostí.

Objem 100 ml. Vyrobeno v Anglii.

Značka: Edwin Jagger

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
659,-
- +
Zkušenosti s produktem
Blaine Mono
23.02.18
Konzistencí jde spíše o řidší krém, ideální na zimu. Po aplikaci se pokožka okamžitě zklidní a zůstává několik hodin perfektně ošetřená, aniž by byla mastná. Je lepší použít spíše minimální množství. Vůně naprosto decentní. Cena je mírně vyšší, avšak s ohledem na malé dávkování pak balení dlouho vydrží. Obecně řečeno, některý z balzámů Edwin Jagger by alespoň jednou v životě měl povinně vyzkoušet každý fanoušek mokrého holení. Všechny jsou vynikající.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení