Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Mýdla a krémy na holení

De Vergulde Hand mýdlo na holení Origineel 75 g

Hypoalergenní, vysoce kvalitní mýdlo bez konzervantů v kelímku, ve kterém je i dost prostoru pro našlehání pěny přímo uvnitř. Z tuhého mýdla získáte báječnou a bohatou pěnu s výbornou klouzavostí. Má příjemnou svěží vůni citrusů, pudru a kadidla.

De Vergulde Hand je nejstarší registrovanou značkou v oboru holení na světě. Její první výrobky sahají až do roku 1554. Výrobky této značky nejsou testovány na zvířatech.

Obsah 75 g. Vyrobeno v Nizozemí.


Značka: De Vergulde Hand

Dostupnost: není skladem

Cena je včetně DPH
139,-
Zkušenosti s produktem
Pavel
20.04.19
Ještě jednou po delší době musím pochválit ,,,,výborné mýdlo ,,,, příjemná vůně našlehat jde pěkně a cena je taky příznivá :) přeji pěkný den

Pavel
09.03.19
Výborné mýdlo samotné má ostrou vůni ale po našlehání slábne a má mírnou příjemnou vůni , doporučuji :)

Daniel
07.10.16
Tak po roce opět zakoupeno toto mýdlo a s novými zkušenosmi musím upravit svůj dřívější komentář. K mýdlu je třeba 2-3 minuty před holením dodat teplou vodu, která povrch mýdla změkčí a to je poté možné lépe nabrat štětkou.Krouživými pohyby po mýdle během asi 30 vteřin naberu a poté rozdělávám přímo na navlhčeném obličeji. Se štětkou je třeba pracovat spíše jako se štětcem na malování a přímými pohyby nanáším. Výsledkem je neuvěřitelně krásná jemná a stálá pěna které se nemohu nabažit. Vřele doporučuji :D

Daniel
31.12.15
Mýdlo s příjemnou vůní, přesto nijak neohromilo stálostí pěny se kterou je třeba si opravdu vyhrát.
Na druhou stranu je pravda, že pokud přijdete na to jak ho správně rozdělat svou práci odvede na 100%.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení