Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Styling a péče

DAX High and Tight Awesome Hold pomáda 99 g

Pevná pomáda pro silnější fixaci účesu. Ricinový, jojobový a kokosový olej společně s lanolinem pečují o dobrý stav vašich vlasů a pokožky hlavy. Při každém fouknutí větru ucítíte neodolatelnou mužskou vůni mechu a levandule.

Obsah 99 g. Vyrobeno v USA.

Vzorek k zakoupení zde.

Značka: DAX

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
209,-
- +
Zkušenosti s produktem
Michal
02.04.15
Hledal jsem změnu oproti Murray´s, kterou jsem používal velice dlouho a chtěl jsem vyzkoušet také něco jiného. Vybírat jsem musel opravdu pečlivě, neboť na mojí ovčí vlnu, co mi roste z kedlubny si nemůžu napatlat jen tak něco. Volba padla na tuto pomádu od DAX. Vůně jedním slovem –nádherná. Konzistencí je o poznání měkčí než Murrays Superior. Proto jsem byl překvapen způsobem, jakým držela mé vlasy. V tomto směru se od MS moc neliší, i když je pravda, že je o malinko (ale opravdu malinko) méně zpevňující. Oproti tomu se s ní mnohem lépe pracuje, k vlasům je šetrná díky jojobovému a kokosovému oleji. Co se týče vymývání z vlasů, to chce trošku trpělivosti a kvalitní šampon. Kvalitní náhrada za MS, ke které se určitě budu vracet.

Jakub
03.04.14
Pomáda je to skutečně úžasná. Dobře se s ní pracuje, skvěle voní a především perfektně drží účes, i když mám docela hodně tvrdé a husté vlasy. Když jsem ji použil poprvé, nabral jsem si jen malé množství. Druhý den ráno jsem měl vlasy krásně jemné. Výborná pomáda. Rozhodně by vám neměla chybět

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení