Z důvodu nouzového stavu je prodejna na Olomoucké ulici v Brně až do odvolání uzavřena. Online objednávky nadále vyřizujeme.
Menu  

Péče po holení

D.R. Harris Windsor mléko po holení 100 ml

Hydratační mléko po holení je ideální pro zklidnění pokožky po holení.
Vůně Windsor je velmi elegantní a společenská vůně s jemně nahořklými tóny grepu, černého pepře a vetyveru.

D. R. Harris má již 200 letou tradici v luxusní londýnské čtvrti St. James. Podnik byl nejdříve provozován jako lékárna. Později se k léčebným přípravkům přidalo i parfumernictví, které se ve stejném krámku prodává dodnes.

Produkty značky D. R. Harris jsou stále vyráběny tradičním způsobem a jsou dodávány na britský královský dvůr.

Objem 100 ml. Vyrobeno v Anglii.

Značka: D.R. Harris

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
889,-
- +
Zkušenosti s produktem
Blaine Mono
07.01.21
Když jsem před dlouhou dobou poprvé otevřel svou první lahvičku s tímto mlékem po holení, měl jsem obavy, že bude zanechávat na obličeji mastný povlak, vzhledem k husté a lesklé a mastně vyhlížející konzistenci. Ale není to tak. Používám pravidelně od podzimu do jara. Jakmile se oteplí, dávám přednost vodě po holení. Mléko se vstřebává rychle a nezanechává žádný povlak, zůstane jen dobře ošetřená tvář. Vůně Windsor tam je, ale je trochu nalomená ostatními složkami toho mléka a po půl hodině už voní jen velmi slabě. Z hlediska péče o pokožku je to jeden z nejlepších produktů, které znám. Stačí použít jen minimální množství, takže lahvička vydrží opravdu dlouho. Jednoznačně doporučuji.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení