Menu  

Mýdla a krémy na holení

D.R. Harris Windsor krém na holení 150 g

Vysoce kvalitní krém na holení s vysokým obsahem glycerinu pro extra jemné mokré holení. S použitím kvalitní štětky dosáhnete velmi bohaté pěny, která dostatečně změkčí vousy pro snadnější holení. Vůně je mírně nahořklá po grepu, černém pepři a vetyveru.

D. R. Harris má již 200 letou tradici v luxusní londýnské čtvrti St. James. Podnik byl nejdříve provozován jako lékárna. Později se k léčebným přípravkům přidalo i parfumernictví, které se ve stejném krámku prodává dodnes.

Produkty značky D. R. Harris jsou stále vyráběny tradičním způsobem a jsou dodávány na britský královský dvůr.

Obsah 150 g. Vyrobeno v Anglii.

Značka: D.R. Harris

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
629,-
- +
Zkušenosti s produktem
Blaine Mono
07.01.21
Krém velmi dobře tvoří pěnu i v brněnské tvrdé vodě a to při použití prakticky jakékoliv štětky, i nějaké levnější syntetiky. Vůně je tak akorát silná, krém je příjemný, nezasychá, má velmi dobrou kluzkost, která přetrvává i po opláchnutí. Je vidět, že si s tím složením hoši v Anglii vyhráli, když už to stojí tolik peněz. Krém je dost měkký a řídký, takže pozor při nabírání. Když do něj necitlivě vjedete nějakou tvrdší prasečí štětkou, jako je třeba Prorasso, naberete si omylem asi tak třikrát tolik, než kolik je třeba a obsah kelímku pak doslova mizí před očima. Od D.R. Harrise je právě tento krém můj nejoblíbenější, určitě ho vyzkoušejte taky.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení