Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Mýdla a krémy na holení

D.R. Harris Marlborough krém na holení 150 g

Vysoce kvalitní krém na holení s vysokým obsahem glycerinu pro extra jemné mokré holení. S použitím kvalitní štětky dosáhnete velmi bohaté pěny, která dostatečně změkčí vousy pro snadnější holení. Mužná a nadčasová vůně s pikantním kořením a výrazným cedrovým a santalovým základem.

D. R. Harris má již 200 letou tradici v luxusní londýnské čtvrti St. James. Podnik byl nejdříve provozován jako lékárna. Později se k léčebným přípravkům přidalo i parfumernictví, které se ve stejném krámku prodává dodnes.

Produkty značky D. R. Harris jsou stále vyráběny tradičním způsobem a jsou dodávány na britský královský dvůr.

Obsah 150 g. Vyrobeno v Anglii.

Značka: D.R. Harris

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
629,-
- +
Zkušenosti s produktem
Blaine Mono
07.01.21
Super krém od D.R. Harrise. Při holení působí luxusně, pěna se tvoří bez námahy. Vůně Marlborough patří do kategorie, že buď se vám bude líbit, nebo ne, nic mezi tím. Mně se třeba líbí hodně. Jenomže s vůní Marlborough je v sortimentu ostatní kosmetiky menší výběr, takže se tímhle krémem holím jen občas pro zábavu. Kdyby byl k dispozici kompletní další sortiment, tak bych se těžko rozhodoval mezi Marlborough a Windsorem. Kvalitativně je to nastejno. Vůně Windsor je pro mně dokonalá, vůně Marlborough je zase hodně zajímavá. Doporučuji.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení