Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Mýdla a krémy na holení

Cyril R Salter French Vetiver krém na holení 200 ml

Krém na holení s bohatou pěnou pro hladké a dokonalé holení. Výrobek je bez konzervačního parabenu a s výrazně aromatickou zemitou vůní vetiverové trávy. Produkty tohoto výrobce nejsou testovány na zvířatech.

Firma Cyril R. Salter je rodinný podnik založený v roce 1940 v severním Londýně. Společnost se zabývá výhradně pánskou kosmetikou a doplňky k holení.

Použití: Množství krému o velikosti mandle dejte do misky a rozmíchejte za pomoci mokré štětky.

Obsah 200 ml. Vyrobeno v Anglii.

Značka: Cyril R Salter

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
339,-
- +
Zkušenosti s produktem
Blaine Mono
21.10.21
Není to pro každého. Pro mně ano. Neznám jiného výrobce, který by měl odvahu vyrobit krém s vůní pouze samotného vetiveru, protože samotná vetiverová tráva v podstatě tak trochu smrdí. Jenže také prospívá pleti. Mně to voní jako trochu navlhlé seno smíchané s kůží, kouřem, tabákem, bahnem a čerstvě posekanou trávou. Ze začátku jsem z toho byl rozpačitý, ale líbí se mi čím dál víc. A kvalita té pěny vynikající, snášenlivost na kůži také. Zdá se, že Cyril R. Salter umí dělat dobré krémy a nechápu, jak to, že jsem an to nepřišel už dříve.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení