Menu  

VOUSY

Captain Fawcett Private Stock vosk na knír 15 ml

Stále se zvyšující poptávka po vosku s vůní Private Stock byla vyslyšena a i my jej nyní zařazujeme do našeho sortimentu. Silnější fixace udrží Váš knír v požadovaném tvaru po celý den bez nutnosti častých oprav.

Použití: Od sebe vyškrábněte nehtem malou hoblinku, rozetřete mezi palcem a ukazováčkem a vetřete do kníru. Po té upravte prsty, popřípadě pročísněte velmi jemným hřebenem.

Tip: pro snadnější aplikaci vosk předem nahřejte fénem. Noste jej v kapse u kalhot, aby se od těla zahříval a byl stále připraven k použití.

Objem 15 ml. Vyrobeno v Anglii.

Značka: Captain Fawcett

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
339,-
- +
Zkušenosti s produktem
Miro Čech
21.03.18
Vosk je pomerne tuhý a jeho fixačný účinok silný. Pred aplikáciu sa ale dá roztopiť aj medzi prstami. Či už sa len chcete porátať s neposlušnými fúzmi, alebo chcete mať knír ostrejší ako Erkúl Poaró, jeho dávkovanie je už na vás.
Kapitán Fawcet Privát stok je vôňa, ktorá vás prenesie v čase o sto rokov naspäť. Je veľmi teplá, drevitá a senzuálna. Neodporúčal by som ju nosiť v lete, ale skôr v chladnejších dňoch kedy vás pri nose naozaj zahreje. Pri vstupe zo zimy do tepla, sa vôňa vždy opäť naplno rozvinie. Vydrží naozaj dlho. Odporúčam zrelším pánom do kvádra i do gala.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení