Menu  

Vosky na knír

Captain Fawcett Barberism vosk na knír 15 ml

Tentokrát navázal Captain Fawcett spolupráci s Sidem Sottungem, špičkou britské barber scény, což rozhodně nebyl krok vedle!
Vznikla nadčasová a přesto osvěžující vůně vosku na knír, v jejíž tónech ucítíte limetky a pomeranče, růži a galbánum a samožřejmě nechybí ani zemitější pačuli, pižmo a cedrové dřevo.

Použití: Od sebe vyškrábněte nehtem malou hoblinku, rozetřete mezi palcem a ukazováčkem a vetřete do kníru. Po té upravte prsty, popřípadě pročísněte velmi jemným hřebenem.

Tip: Pro snadnější aplikaci nahřejte vosk fénem. Noste jej v kapse u kalhot, aby se od těla zahříval a byl stále připraven k použití.

Objem 15 ml. Vyrobeno v Anglii.

Značka: Captain Fawcett

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
339,-
- +
Zkušenosti s produktem
Rakeťák
21.05.18
Konečně vyhovující vosk. Ani moc měkký, ani přehnaně tuhý. Je pravda, že pokud ho nenosím v kapse, tak mezi prsty tolik neroztaje. Pro povedený knír ho ráno raději nahřívám fénem. Vůně je taky fantastická!

Miro Čech
21.03.18
Vosk je pomerne tuhý a jeho fixačný účinok silný. Pred aplikáciu sa ale dá roztopiť aj medzi prstami. Či už sa len chcete porátať s neposlušnými fúzmi, alebo chcete mať knír ostrejší ako Erkúl Poaró, jeho dávkovanie je už na vás.
Kapitán a holič, to je ale dvojka! Táto vôňa vás prenesie v čase aj priestore do tradičného britského barber shopu. Doslova ucítite na krku chladnú oceľ britvy. Po použití máte pocit, že ste svojím fúzom a brade dopriali kompletný servis. Táto svieža vôňa sa stane veľmi príjemný spoločník na niekoľko hodín po aplikácii. Použiteľná celoročne a jej povzbudzujúce účinky robia vážnu konkurenciu rannej káve.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení