Od 4.7. do 10.7.2022 bude prodejna na Olomoucké ulici, z důvodu dovolené, uzavřena. Online objednávky průběžně odesíláme.
Menu  

Mýdla a krémy na holení

Arko mýdlo na holení v krabičce 90 g

Arko mýdlo na holení - turecká klasika v „kelímkové" variantě. Pro svou nízkou cenu, kvalitu a bohatou pěnu je oblíbeno i za hranicemi Turecka. S jeho citrusovo-květinovou retro vůní se dostanete zpátky do dob před rokem 1989.

Obsah 90 g. Vyrobeno v Turecku.

Značka: Arko

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
109,-
- +
Zkušenosti s produktem
Slovak Boy
24.09.21
Veľmi kvalitné mydlo. Identické s tyčinkovou verziou. Tvrdé. Najviac hodnotím vynikajúcu kĺzavosť. Zmäkčenie je dobré, penivodť výborná. Pena stabilná. Vôňa príjemná ale po dlhšom používaní nudná. Treba na čas zameniť za inú a potom sa k mysli znovu s chuťou vrátiť.

Blaine Mono
25.08.21
Vůně Arko asi nebude pro každého, mně to voní jako mýdlo s chemicky citronovým nádechem, Ale není to nepříjemné, spíš mi to nesedí. Koupil jsem na zkoušku a taky proto, že se mi líbilo to balení v plastové krabičce. Nečekal jsem žádný zázrak, ale překvapilo mně, jak moc Arko změkčuje vousy, opravdu je to znát. I když u tohoto mýdla nezůstanu, rozhodně je s ním čisté, snadné a bezpečné oholení za pár korun. I ve tvrdé brněnské vodě stačilo pár tahů štětkou a pěny bylo dostatek, takže těch 90g nějakou dobu vydrží. Rozhodně se jedná o slušný produkt.

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení