Prodejna na Olomoucké ulici v Brně bude opět otevřena od 12.5., a to každé pondělí, středu a pátek.
Menu  

Mýdla a krémy na holení

Abbate Y La Mantia Krokos mýdlo na holení 150 ml

Top mýdlo na holení Krokos, které je mistrovským dílem od Abbate Y La Mantia. Má trojnásobně více obsaženého šafránu oproti ostatním mýdlům tohoto výrobce. Kromě extraktu z šafránových pestíků byl použíta i vůně květů z šafránu. Aby toho nebylo málo, je v mýdle použita i žluť krocin, jak jinak než z šafránu. Krocin má absolutní antibakteriální vlastnosti, proto se z mýdla stává jedinečný a čistící prostředek pokožky.

Mýdlem na holení Krokos získáte vyjímečný produkt, jenž se vyznačuje mnohonásobně vyššími účinky proti zarudnutí, okysličuje pokožku a získává její jas. A co nejvíce - obnovuje kožní buňky, a proto se z něj stává „elixír mládí". Mýdlo je také vhodné i pro velmi citlivou pokožku.


Šafrán, neboli krokus je užívaný v kosmetice jako silný antioxidant, antidepresivum a osvědčuje se také v boji proti stárnutí kůže - vráskám. Zároveň tak zaručuje pružnost a pevnost pokožky a napomáhá i její obranyschopnosti. Šafrán v krémech má i lehce bělící účinky, díky nimž zmírňuje pigmentové skvrny v obličeji.

Rodinná firma Abbate Y La Mantia znovuobjevuje zapomenuté starodávné, více jak 3500 let staré výrobní procedury a metody za užití pravého šafránu v kosmetice. K tomu používají již více jak dvacet let této kultivované rostliny, pěstované na kopcích v oblasti Maremma poblíž provincie Grosseto. Na kilo šafránu je nutné ručně vytrhat až 170 tisíc pestíků z květů šafránu.

Obsah 150 ml. Vyrobeno v Itálii.


Značka: Abbate Y La Mantia

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
1 059,-
- +
Zkušenosti s produktem

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení