Prodejna na Olomoucké ulici v Brně bude opět otevřena od 12.5., a to každé pondělí, středu a pátek.
Menu  

Péče o pokožku

Abbate Y La Mantia Idratante hydratační tělový krém 200 ml

Tělový krém s hypoalergenním šafránem. Má výraznou vůní nejen šafránu, ale i avokáda. Kromě vůně, glycerové výtažky šafránu produkují antioxidační látky, které zabraňují stárnutí kožních buněk. Obsahuje prospěšné tuky a oleje, doplněné vitamínem E, minerály a omega - 3 kyseliny - jenž podporují tvrobu buněk a jejich regeneraci. Avokádem doplněný vitamín F, přidává krému vlastnost posilující epidermální bariéru.


Šafrán, neboli krokus je užívaný v kosmetice jako silný antioxidant, antidepresivum a osvědčuje se také v boji proti stárnutí kůže - vráskám. Zároveň tak zaručuje pružnost a pevnost pokožky a napomáhá i její obranyschopnosti. Šafrán v krémech má i lehce bělící účinky, díky nimž zmírňuje pigmentové skvrny v obličeji.

Rodinná firma Abbate Y La Mantia znovuobjevuje zapomenuté starodávné, více jak 3500 let staré výrobní procedury a metody za užití pravého šafránu v kosmetice. K tomu používají již více jak dvacet let této kultivované rostliny, pěstované na kopcích v oblasti Maremma poblíž provincie Grosseto. Na kilo šafránu je nutné ručně vytrhat až 170 tisíc pestíků z květů šafránu.

Obsah 200 ml. Vyrobeno v Itálii.


Značka: Abbate Y La Mantia

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
1 029,-
- +
Zkušenosti s produktem

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení