Prodejna na Olomoucké ulici v Brně bude opět otevřena od 12.5., a to každé pondělí, středu a pátek.
Menu  

Mýdla a krémy na holení

Abbate Y La Mantia Don Jose mýdlo na holení 150 ml

Měkčí, vysoce kvalitní mýdlo na holení s šafránem, osvěžujícím mentolem a ovocnou vůní kokosů a banánů. Při holení, díky chladivému mentolu, se sníží citlivost vaši pokožky a zároveň po holení zmírňuje svědění. Pozitivní nálada při holení Současně při holení a po holení posiluje a aktivuje cévní nervový systém a snižuje tělesnou teplotu oholené tváře, kde pokožka bude dobře napnutá a hydratovaná. Mýdlo je čistě přírodní a veganské.


Šafrán neboli krokus je užívaný v kosmetice jako silný antioxidant, antidepresivum a osvědčuje se také v boji proti stárnutí kůže - vráskám. Zároveň tak zaručuje pružnost a pevnost pokožky a napomáhá i její obranyschopnosti. Šafrán v krémech má i lehce bělící účinky, díky nimž zmírňuje pigmentové skvrny v obličeji.

Rodinná firma Abbate Y La Mantia znovuobjevuje zapomenuté starodávné, více jak 3500 let staré výrobní procedury a metody za užití pravého šafránu v kosmetice. K tomu používají již více jak dvacet let této kultivované rostliny, pěstované na kopcích v oblasti Maremma poblíž provincie Grosseto. Na kilo šafránu je nutné ručně vytrhat až 170 tisíc pestíků z květů šafránu.

Obsah 150 ml. Vyrobeno v Itálii.


Značka: Abbate Y La Mantia

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
709,-
- +
Zkušenosti s produktem

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení