Z důvodu nouzového stavu je prodejna na Olomoucké ulici v Brně až do odvolání uzavřena. Online objednávky nadále vyřizujeme.
Menu  

Péče o pokožku

Abbate Y La Mantia Cosmetica hydratační tělový krém 250 ml

Tekutější tělový krém s hypoalergenní leknínovou a slanou vůní. Kromě antibakteriálního a omlazujícího šafránu, obsahuje také přírodní olej z baobabu, který nejen skvěle hydratuje pokožku, ale také zvyšuje produkci kolagenu, regeneruje poškozenou pokožku, zklidňuje ekzémy a napomáhá zabraňovat tvorbě striím. K tomu je v krému přidána želatinová složka aloe vera, která již zmíněné účinky ještě více posiluje.

Krém je vhodný pro všechny typy pokožky. Ocení jej obzvláště majitelé velmi scuhé nebo ekzémové pokožky.


Šafrán, neboli krokus je užívaný v kosmetice jako silný antioxidant, antidepresivum a osvědčuje se také v boji proti stárnutí kůže - vráskám. Zároveň tak zaručuje pružnost a pevnost pokožky a napomáhá i její obranyschopnosti. Šafrán v krémech má i lehce bělící účinky, díky nimž zmírňuje pigmentové skvrny v obličeji.

Rodinná firma Abbate Y La Mantia znovuobjevuje zapomenuté starodávné, více jak 3500 let staré výrobní procedury a metody za užití pravého šafránu v kosmetice. K tomu používají již více jak dvacet let této kultivované rostliny, pěstované na kopcích v oblasti Maremma poblíž provincie Grosseto. Na kilo šafránu je nutné ručně vytrhat až 170 tisíc pestíků z květů šafránu.

Obsah 250 ml. Vyrobeno v Itálii.


Značka: Abbate Y La Mantia

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
929,-
- +
Zkušenosti s produktem

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení