Z důvodu nouzového stavu je prodejna na Olomoucké ulici v Brně až do odvolání uzavřena. Online objednávky nadále vyřizujeme.
Menu  

Péče o pokožku

Abbate Y La Mantia Cosmetica balzám na rty 5,7 ml

Balzám na rty s ochranou proti UV záření a smogu. Obsahuje, pro balzámy na rty, nejen typické bambucké máslo, arganový olej a bambucké máslo, ale je také obohacen o vosky včelí, kandelílový a karnaubský. Vůně je kořeněná a pro výrobky od Abbate Y La Mantia, typicky šafránová.


Šafrán neboli krokus je užívaný v kosmetice jako silný antioxidant, antidepresivum a osvědčuje se také v boji proti stárnutí kůže - vráskám. Zároveň tak zaručuje pružnost a pevnost pokožky a napomáhá i její obranyschopnosti. Šafrán v krémech má i lehce bělící účinky, díky nimž zmírňuje pigmentové skvrny v obličeji.

Rodinná firma Abbate Y La Mantia znovuobjevuje zapomenuté starodávné, více jak 3500 let staré výrobní procedury a metody za užití pravého šafránu v kosmetice. K tomu používají již více jak dvacet let této kultivované rostliny, pěstované na kopcích v oblasti Maremma poblíž provincie Grosseto. Na kilo šafránu je nutné ručně vytrhat až 170 tisíc pestíků z květů šafránu.

Obsah 5,7 ml. Vyrobeno v Itálii.


Značka: Abbate Y La Mantia

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
239,-
- +
Zkušenosti s produktem

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení