Z důvodu nouzového stavu je prodejna na Olomoucké ulici v Brně až do odvolání uzavřena. Online objednávky nadále vyřizujeme.
Menu  

Péče o pokožku

Abbate Y La Mantia Antismagliature krém proti striím 200 ml

Speciální krém proti striím se šnečím slizem. Zní to šíleně? Šnečí cestování přírodou je velmi bolestivé, proto vylučuje sliz, který hojí jeho rány. Ano, přesně ten sliz, který po jeho trase zůstává. Velmi revoluční účinek má tato šnečí ingredience s glycerovým extraktem z šafránových pestíků. Tento extrakt stimuluje pigmentaci strií, aby vyrovnal jejich zarudlý tón s barvou pokožky.


Šafrán, neboli krokus je užívaný v kosmetice jako silný antioxidant, antidepresivum a osvědčuje se také v boji proti stárnutí kůže - vráskám. Zároveň tak zaručuje pružnost a pevnost pokožky a napomáhá i její obranyschopnosti. Šafrán v krémech má i lehce bělící účinky, díky nimž zmírňuje pigmentové skvrny v obličeji.

Rodinná firma Abbate Y La Mantia znovuobjevuje zapomenuté starodávné, více jak 3500 let staré výrobní procedury a metody za užití pravého šafránu v kosmetice. K tomu používají již více jak dvacet let této kultivované rostliny, pěstované na kopcích v oblasti Maremma poblíž provincie Grosseto. Na kilo šafránu je nutné ručně vytrhat až 170 tisíc pestíků z květů šafránu.

Obsah 200 ml. Vyrobeno v Itálii.

Značka: Abbate Y La Mantia

Dostupnost: skladem

Cena je včetně DPH
1 359,-
- +
Zkušenosti s produktem

Další zkušenosti

Vaše hodnocení
Vaše hodnocení